•    
    • شرکت های بیمه

     شرکت بیمه دی

     شرکت بیمه دی

     شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سال 1383 با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی ایران و شورای عالی بیمه به منظور ارائه خدمات بیمه ای در رشته های مختلف به ثبت رسید. شرکت بیمه دی اکنون با داشتن شعب و نمایندگی هایی در سراسر کشور مشغول به ارائه انواع خدمات بیمه ای به هموطنان می باشد. پروژه پورتال اینترنتی این شرکت در سال 1390 با استفاده از زیرساخت پورتال سامان به بهره برداری رسیده و هم اکنون در حال ارائه اطلاعات و خدمات به مخاطبان خود می باشد.
      

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های شرکت بیمه دی عبارتند از:
     پست الکترونیک : info@dayins.com
     آدرس : بلوار میرداماد، بین نفت و مدرس، شرکت بیمه دی - خدمات بیمه ای - پورتال اینترنتی
     تلفن : 2313
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: http://www.dayins.com سال اجرا: 1390
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی شرکت بیمه دی

      پورتال اینترنتی بیمه دی با هدف ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مخاطبین و مشتریان این شرکت طراحی و پیاده سازی گردیده است. این پورتال با ایجاد یک سامانه اطلاعاتی، این امکان را برای مشتریان فراهم ساخته است تا با مراجعه به پورتال، از کلیه خدمات بیمه ای ارائه شده توسط این شرکت مطلع شوند. از دیگر امکانات این پورتال امکان طبقه بندی شعب و نمایندگی های شرکت بیمه دی با هدف اطلاع رسانی به مخاطبان است. محاسبه نرخ حق بیمه (استعلام نرخ بیمه بدنه، استعلام نرخ بیمه ثالث و .. .)، معرفی مراکز پرداخت خسارت انواع بیمه ها و اطلاع رسانی در خصوص چگونگی خرید بیمه هایی همچون بیمه خودرو، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان تکمیلی و .. . به صورت اینترنتی در این پروژه امکان پذیرشده است.
     همچنین ارائه آخرین اخبار، قوانین و مقررات مربوط به شرکت بیمه دی و مرتبط به حوزه بیمه ای ازدیگر امکانات ارائه شده در این پورتال می باشد.

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.