•    
    • صنایع بزرگ

     گروه صنعتی بارز

     گروه صنعتی بارز

     گروه صنعتی بارز (با نام قبلی مجتمع صنایع لاستیک کرمان) در فروردین ماه 1372 افتتاح و نام تجاری "بارز" را برای محصولات خود برگزید. اولین فعالیت تجاری گروه صنعتی بارز در سال 1373 آغاز گردید. ظرفیت اولیه ی سالانه بارز برابر با 25000 تن انواع تایر، تیوب و نوار وسایط نقلیه ی سبک و سنگین و همچنین تایرهای کشاورزی بود. دو سال پس از شروع تولید این ظرفیت محقق گردید. تایرهای تولیدی این گروه صنعتی بارز با نام تجاری "بارز" وارد بازار شده و دیری نپایید که بارز مورد استقبال مصرف کنندگان ایرانی، به ویژه در بخش حمل و نقل سنگین قرار گرفت. سهم گروه صنعتی بارز در تولید محصولات کشاورزی نیز رفته رفته افزایش یافت تا جایی که پس از 5 سال از مرز 50.000 حلقه در سال عبور کرد. در حال حاضر گروه صنعتی بارز با تولید بیش از 100.000 حلقه انواع تایرهای کشاورزی(تراکتوری) نزدیک به 70% از سهم بازار تایر کشاورزی ایران را در اختیار دارد. این شرکت با تولید کنندگان تجهیزات کشاورزی ایران از جمله تراکتورسازی تبریز همکاری تنگاتنگی را پی ریزی نموده و قصد دارد تا نیاز این شرکت رو به رشد را در تأمین انواع تایر کشاورزی به صورت کامل و بلند مدت برآورده سازد.
     گروه صنعتی بارز از دیگر مشتریان نرم افزار پورتال سامان است که پورتال اینترنتی خود را بر پایه نرم افزار پورتال سامان راه اندازی نموده است.
      

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های گروه صنعتی بارز عبارتند از:
     پست الکترونیک : ktrc@barez-tires.com
     آدرس : خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، پلاک 103 طبقه چهارم
     تلفن : 88500201
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: http://www.bareztires.com سال اجرا: 1391
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی گروه صنعتی بارز

     پورتال اینترنتی گروه صنعتی بارز با هدف ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مشتریان این شرکت طراحی و پیاده سازی گردیده است.از امکانات این پورتال نمایشگاه محصولات می باشد که به معرفی محصولات تولید شده توسط این شرکت می پردازد، مشاوره انتخاب تایر مناسب با نوع خودرو از دیگر خدمات ارائه شده در این پروژه می باشد. معرفی شعب و نمایندگان، معرفی مراکزفروش، معرفی خدمات گارانتی و وارانتی محصول و ... از دیگر خدمات ارائه شده در این سامانه می باشد. همچنین ارائه آخرین اخبار، آیین نامه ها و ... از دیگر قابلیت های اطلاع رسانی در این پورتال است.

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.