•    
    • شرکت های خصوصی

     شرکت طراحی و ساختمان نفت

     شرکت طراحی و ساختمان نفت

     گسترش فعالیت های درون و برون مرزی شرکت طراحی و ساختمان نفت در زمینه ارائه خدمات مهندسی، تامین، ساخت و نصب تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع مشابه ایجاب می نمود تا این شرکت تعاملات اطلاعاتی و ارتباطی خود را با مشتریانش بهبود بخشد. راه اندازی پورتال اینترنتی شرکت طراحی و ساختمان نفت این فرصت را در اختیار شرکت قرار داده است. هم اکنون از طریق این پورتال ضمن مدیریت اطلاعات پروژه های اجرا شده و در دست اجرا، اطلاعاتی مانند حوزه های فعالیت و کسب و کار، مناقصات و مزایدات برگزار شده توسط این شرکت، اخبار شرکت و ... در اختیار مخاطب قرار می گیرد.

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های شرکت طراحی و ساختمان نفت عبارتند از:
     پست الکترونیک : info@odcc.ir
     آدرس : خیابان شریعتی، بعد از بزرگراه آیت الله صدر، شرکت طراحی و ساختمان نفت
     تلفن : 3 – 22645430
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: درون سازمانی سال اجرا: 1387
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال درون سازمانی شرکت طراحی و ساختمان نفت

      از طریق این پورتال کلیه کاربران این شرکت می توانند انواع فرم های سازمانی مانند فرم های مرخصی و یا فرم های تخصیص منابع سازمانی را تکمیل و به گردش درآورند. ضمن تامین نیاز فوق کلیه کارکنان شرکت در این پورتال دارای یک صفحه اختصاصی بوده که در آن می توانند با استفاده از ماژول تقویم نسبت به ثبت رویدادها، جلسات کاری و ... اقدام نمایند. این پورتال با داشتن مدیریت کاربران سراسری، کنترل حقوق دسترسی کاربران و به اشتراک گذاشتن منابع الکترونیکی مختلف برای کاربران سازمان را بسیار تسهیل نموده است.     لینک دسترسی: درون سازمانی سال اجرا: 1387
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی شرکت طراحی و ساختمان نفت

     گسترش فعالیت های درون و برون مرزی شرکت طراحی و ساختمان نفت در زمینه ارایه خدمات مهندسی ، تامین، ساخت و نصب تجهیزات صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی و صنایع مشابه ایجا مینمود تا این شرکت تعاملات اطلاعاتی و ارتباطی خود را با مشتریان خویش بهبود بخشد. راه اندازی پورتال اینترنتی شرکت طراحی و ساختمان نفت این فرصت را در اختیار این شرکت قرار داده است. هم اکنون و از طریق این پورتال ضمن مدیریت اطلاعات پروژه های اجرا شده و در دست اجرا، اطلاعاتی مانند حوزه های فعالیت و کسب و کار، مناقصات و مزایدات برگزار شده توسط این شرکت، اخبار شرکت و ... در اختیار مخاطب قرار میگیرد. 

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.