•    
    • صنایع بزرگ

     شرکت تامین قطعات ایران خودرو دیزل (اپکو)

     شرکت تامین قطعات ایران خودرو دیزل (اپکو)

      شرکت مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو دیزل (سهامی خاص) که قبلاً با نام های طراحی مهندسی خاور، طراحی مهندسی خودروهای سنگین، صنعتی خاور و خدمات فنی خاور در زمینه تعمیرات کامیون های بنز و ساخت قطعات و مجموعه های خودروهای سنگین فعالیت داشته، در تاریخ 1352/10/23 به ثبت رسیده است. مشتریان اصلی شرکت اپکو، شرکت ایران خودرو دیزل و شرکت گواه می باشند. شرکت ایران خودرو دیزل  که در زمینه تولید و مونتاژ نهائی خودروهای کار (اتوبوس، مینی بوس، کامیون و کامیونت) فعالیت می نماید، به غیر از اقلام قوای محرکه (گیربکس، جعبه فرمان، محور و موتور) مسئولیت تامین و تدارک کلیه اقلام را به شرکت اپکو واگذار نموده است. شرکت گواه به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات ایران خودرو دیزل، قطعات مورد نیاز خود جهت ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان را از شرکت اپکو خریداری می نماید.
     شرکت تامین قطعات ایران خودرو دیزل یکی از مشتریان پورتال سامان است و هم اکنون پورتال اینترنتی و پورتال اینترانتی این شرکت بر پایه نرم افزار پورتال سامان در حال اجراست.

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های شرکت تامین قطعات ایران خودرو دیزل (اپکو) عبارتند از:
     پست الکترونیک : info@epco.co.ir
     آدرس : تهران، ابتدای جاده مخصوص کرج، جنب ورودی اکباتان
     تلفن : 44632321
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: http://www.epco.co.ir سال اجرا: 1388
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی

      هدف از اجرای این پروژه مکانیزه سازی فرآیندها و ارتباطات سازمانی و تسهیل و مکانیزه سازی ارتباطات شرکت تامین قطعات ایران خودرو دیزل و شرکت های سازنده قطعات می باشد. از طریق این پورتال کلیه سازندگان قطعات در سراسر کشور فرم های مرتبط با بازرسی کیفی قطعات، اطلاعات فنی و ... را به شرکت ارسال می نمایند.     لینک دسترسی: درون سازمانی سال اجرا: 1388
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال درون سازمانی ایران خودرو دیزل

     هدف از اجرای این پروژه مکانیزه سازی فرآیندها و ارتباطات درون سازمانی و تسهیل ارتباطات بین کارکنان سازمان می‌باشد.  از طریق این پورتال فرم هایی که از طرف سازندگان قطعات در سراسر کشور ارسال می‌شود با استفاده از موتور گردش کار پورتال در سازمان به گردش درآمده و نتایج حاصل از آن با استفاده از بسته یکپارچه سازی پورتال، در دیتابیس های سیستم های داخلی شرکت تامین قطعات ایران خودرو دیزل ذخیره می گردد. 

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.