•    
    • بانک ها و موسسات مالی

     بانک سینا

     بانک سینا

     بانک سینا که قبل از این به عنوان موسسه مالی و اعتباری سینا فعالیت می کرد، از سال 1364 فعالیت خود را با هدف تامین نیازهای مالی واحدهای مختلف تولیدی، تجاری و خدماتی و جمع آوری سپرده های عمومی در جهت اعطای تسهیلات اعتباری به بخشهای مختلف اقتصادی شروع کرده و هم اکنون پس از گذشت 24 سال به رشد چشمگیری در زمینه فعالیت خود دست یافته است.
     بانک سینا یکی از مشتریان شاخص نرم افزار پورتال سامان است و هم اکنون پورتال اینترنتی و پورتال درون سازمانی این بانک بر پایه نرم افزار پورتال سامان در حال اجراست.

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های بانک سینا عبارتند از:
     پست الکترونیک : info@sinabank.ir
     آدرس : خیابان شهید بهشتی، نرسیده به خیابان خالد اسلامبولی، جنب سینما آزادی
     تلفن : 6-88532434
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: http://www.sinabank.ir سال اجرا: 1390
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی بانک سینا

     هدف از انجام این پروژه تعامل گسترده و ارتباط نزدیک با مشتریان بانک به منظور ارائه خدمات الکترونیکی و اطلاع رسانی به ایشان است. ماژول های محاسبه نرخ ارز، نرخ سکه، محاسبه شماره شبا، افتتاح حساب مجازی، محاسبه سود انواع سپرده های ارزی و ریالی، محاسبه سود و اقساط انواع تسهیلات، مقایسه انواع سپرده ها، جستجو و معرفی شعب، ثبت تراکنش ناموفق خود پرداز (برداشت و یا انتقال وجه)، ثبت تراکنش ناموفق خرید از دستگاه POS و یا خرید اینترنتی، از دیگر امکانات پورتال اینترنتی بانک سینا است.
     همچنین کلیه کارکنان بانک می توانند با استفاده از این پورتال فیش های حقوقی، کارانه و احکام خود را به صورت کاملا یکپارچه با سیستم های داخلی بانک مشاهده نمایند. همچنین امکان مشاهده انواع بخشنامه ها و دستورالعمل های بانکی به وسیله یکپارچه سازی پورتال اینترنتی و درون سازمانی فراهم شده است.
      


     لینک دسترسی: درون سازمانی سال اجرا: 1388
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال درون سازمانی بانک سینا

      
     این پروژه با هدف مکانیزه سازی فرآیند درخواست های ارسالی شعب به واحدهای ستادی بانک سینا پیاده سازی و اجرا شده است. تا قبل از اجرای این پروژه در عملیات و فرآیندهای درون سازمانی بانک سینا، به ویژه در تعاملات میان شعب بانک با واحدهای ستادی، روزانه فرم ها و درخواست های متعددی از سوی شعب صادر و به واحدهای ستادی ارسال می شد. این فرم های درخواست عملیات عمدتاً دربردارنده اقلام اطلاعاتی قابل پردازش توسط واحدهای ستادی و سیستم های مکانیزه مربوط به آنها بود. این فرم ها به صورت دستی و از مسیرهایی مانند فکس یا مکاتبات داخلی ارسال می شد. بدیهی است چنین وضعیتی مشکلات شناخته شده متعددی از قبیل در دسترس نبودن اطلاعات، عدم امکان پیگیری مناسب، زمانبربودن و .... را نیز با خود به همراه داشت. بنابراین، این نیاز از سوی واحدهای مختلف سازمان مطرح گردید که فرم ها به صورت الکترونیکی پیاده سازی شوند و از طریق یک سیستم داخلی به گردش در آیند.
     پورتال اینترنتی بانک سینا، ضمن پوشش دادن نیاز فوق با تأمین نقطه دسترسی واحد به سیستم های کاربردی و مدیریت متمرکز کاربران و تحقق single sign on، این امکان را نیز فراهم نمود تا با پیاده سازی سرویس های عمومی متعدد، امکانات زیادی نیز در بخش اطلاع رسانی درون سازمانی و ارتباطات سازمانی در اختیار کاربران قرار گیرد.
    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.