•    
    • بانک ها و موسسات مالی

     بانک ایران زمین

     بانک ایران زمین

     بانک ایران زمین در قالب یک شرکت سهامی عام در سال 1387 تاسیس شد. بانک به منظور تسریع در راه اندازی و بهره گیری سریع از فرصت ها و امکانات، با توافق انجام شده با بانک مرکزی دارایی های موسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین شامل شعب و تسهیلات را به ارزش های کارشناسی تملک کرده و سپرده های آن را نیز به نرخ های متعارف پذیرفت. بنابراین در فاصله زمانی کوتاهی پس از تاسیس بانک بیش از 250 شعبه با حدود یک میلیون مشتری داشته و در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.
     بانک ایران زمین یکی از مشتریان نرم افزار پورتال سامان است و پورتال اینترنتی و پورتال درون سازمانی این بانک بر پایه نرم افزار پورتال سامان اجرا شده است.
      

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های بانک ایران زمین عبارتند از:
     پست الکترونیک : info@izbank.ir
     آدرس : تهران، بلوار میرداماد، بعداز پمپ بنزین، نبش خیابان شمس تبریزی، پلاک 187
     تلفن : 88614780
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: http://www.izbank.ir سال اجرا: 1391
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی بانک ایران زمین

     پورتال اینترنتی بانک ایران زمین با هدف اطلاع رسانی و ارائه خدمات الکترونیکی به مشتریان بانک طراحی و پیاده سازی شده است. از ویژگی ها و امکانات این پورتال می توان به اتصال به خدمات بانکداری الکترونیکی، مشاوره افتتاح حساب، مشاوره تسهیلات، محاسبه سود سپرده ها، محاسبه اقساط تسهیلات و... اشاره نمود که در این پورتال با استفاده از زیرساخت توسعه فرآیندهای پورتال سامان به اجرا درآمده و در دسترس مشتریان می باشد.
     با اجرای این پروژه، پرداخت الکترونیکی و اطلاع رسانی از طریق sms به مشتریان بانک امکان پذیر شده است. همچنین مدیریت قوانین، مقررات و آیین نامه ها در چهار چوبی ساخت یافته از دیگر امکانات ارائه شده در این پروژه می باشد.     لینک دسترسی: درون سازمانی سال اجرا: 1391
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال درون سازمانی بانک ایران زمین

     هدف از پیاده سازی و اجرای این پروژه مکانیزه سازی فرآیند درخواست های شعب از واحدهای ستادی بانک ایران زمین می باشد. تا قبل از پیاده سازی پورتال درون سازمانی در عملیات و فرآیندهای درون سازمانی بانک، بخصوص در تعاملات میان شعب بانک با واحدهای ستادی، روزانه فرم ها و درخواست های متعددی از سوی شعب صادر و به واحدهای ستادی ارسال می شد، فرم های درخواست عملیات عمدتاً دربر دارنده اقلام اطلاعاتی قابل پردازش توسط واحدهای ستادی و سیستم های مکانیزه مربوط به آنها بود. این فرم ها به صورت دستی و از مسیرهایی مانند فکس یا مکاتبات داخلی ارسال می گشت.

      در دسترس نبودن اطلاعات، عدم امکان پیگیری مناسب، زمانبربودن و ... از جمله مشکلات عمده در چنین تعاملاتی می باشد. بر اساس نیازسنجی صورت گرفته، تصمیم بر رفع مشکلات از طریق الکترونیکی کردن فرم ها و فرآیندهای واحدهای مختلف سازمان گرفته شد.
     این پورتال ضمن پوشش دادن نیاز فوق با ایجاد یک نقطه دسترسی واحد به سیستم های کاربردی و مدیریت متمرکز کاربران و تحقق single sign on، این امکان را نیز فراهم نمود تا با پیاده سازی سرویس های عمومی متعدد، امکانات زیادی نیز در بخش اطلاع رسانی درون سازمانی و ارتباطات سازمانی در اختیار کاربران قرار گیرد.

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.