•    
    • دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

     دانشگاه علوم پزشکی لرستان

     دانشگاه علوم پزشکی لرستان

     دانشگاه علوم پزشکی لرستان یکی از قطب های اساسی علمی، در حوزه تربیت نیروی انسانی کارآمد در حوزه پزشکی و پژوهشی می باشد که در سال 1370 عملاً فعالیت خود را آغاز نموده است و هم اکنون در بیش از 15 رشته از جمله پزشکی سالانه حدود 1500 دانشجو تربیت می کند و تعداد 169 عضو هیات علمی با مرتبه علمی دانشیار، استادیار و مربی در آن اشتغال دارند و به امر آموزش و پژوهش مشغولند. در زمینه تحقیقات و اجرای طرح های تحقیقاتی این دانشگاه فعالیت خود را عملاً از سال 1375 آغاز نموده است و تا کنون بیش از 554 طرح تحقیقاتی به انجام رسانده است که برخی از آنها منجر به تولید دارو نیز شده است.
     این دانشگاه دارای 7 معاونت (بهداشتی، درمانی، غذا و دارو، آموزشی، دانشجویی و فرهنگی، تحقیقات و فناوری و توسعه مدیریت و منابع)، هفت دانشکده پزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشت و پیراپزشکی، تعداد 14 بیمارستان با 1440 تخت فعال، تعداد 52 پایگاه اورژانس در سطح استان می باشد.
     پروژه پیاده سازی و راه اندازی پورتال اینترنتی این دانشگاه در سال 1390 بر پایه ی  نرم افزار پورتال سامان اجرا شده است.
      

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های دانشگاه علوم پزشکی لرستان عبارتند از:
     پست الکترونیک : pr@lums.ac.ir
     آدرس : خرم آباد، خیابان معلم، میدان شهید انوشیروان رضایی
     تلفن : 06612202033
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: http://www.lums.ac.ir سال اجرا: 1390
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

     هدف از پیاده سازی این پروژه، اطلاع رسانی به مخاطبین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان لرستان می باشد که به معرفی دانشکده ها، بیمارستان ها و شبکه های زیر نظر دانشگاه و ... می پردازد. ارائه کتابخانه دیجیتالی پزشکی، ارائه سامانه مدیریت اطلاعات تحقیقاتی، سیستم جامع آماری، سیستم مدیریت کاربران و... از دیگر خدمات ارائه شده به صورت الکترونیکی در این پورتال می باشد. از دیگر قابلیت های اطلاع رسانی در این پورتال، ارائه آخرین اخبار، کنفرانس ها و همایش ها، آیین نامه ها، فرم ها، ... می باشد.
     همچنین گردش کار و کارتابل الکترونیکی در سطح تمامی دانشکده های این دانشگاه راه اندازی شده است. این سیستم در سایت اصلی دانشگاه مستقر گردیده و دبیرخانه های دانشکده های مختلف از این سیستم به عنوان یک سیستم واحد و تحت وب روی شبکه ایجاد شده بین دانشکده ها استفاده می نمایند و قابلیت یکپارچه سازی با ابزار فرم ساز و ارائه گزارش را داراست.
      

      

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.