•    
    • نهادهای عمومی

     شهرداری کرج

     شهرداری کرج

     شهرداری کرج در دهه سال 1330 تأسیس شد که به موازات گسترش شهر کرج، سازمان شهرداری نیز در چارچوب مقررات قانونی گسترش یافت، به طوری که علاوه بر ستاد مرکزی، ده شهرداری منطقه ای نیز آن را در برمی گیرد و از معاونت های مختلفی چون اداری و مالی، شهرسازی و معماری، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک، فرهنگی و اجتماعی، فنی و عمرانی و هماهنگی و برنامه ریزی تشکیل می شود.
     کرج بر اساس استانداردهای شهری هم اکنون یکی از کلانشهرهای کشور محسوب می گردد. بر همین اساس شهرداری کرج در اردیبهشت ماه 1390 پیاده سازی و راه اندازی پورتال معاونین فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور را در دستور کار خود قرارداد. پیاده سازی این پورتال توسط شرکت سازه اطلاعات سامان و با استفاده از زیرساخت پورتال سامان اجرا گردیده است.

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های شهرداری کرج عبارتند از:
     پست الکترونیک :
     آدرس : کرج، میدان بلال، شهرداری مرکز
     تلفن : 02612116585
     پروژه ها و خدمات


     سال اجرا: 1390
     وضعیت: توقف بهره برداری
     پورتال اینترنتی معاونین فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور

       پورتال اینترنتی معاونین فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور با هدف ایجاد مرکزی جهت ارائه اخبار و اطلاعات عمرانی کلانشهرهای کشور تاسیس و راه اندازی گردید. از طریق این پورتال کلیه معاونت های عمرانی کلانشهرهای کشور می توانند اطلاعات و اخبار فعالیت های شهری خویش را  در محدوده حقوق دسترسی خویش در پورتال جهت انتشار وارد نمایند. هم اکنون معاونین عمرانی 14 کلانشهر کشور شامل شهرهای ارومیه، اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، رشت، زاهدان، شیراز، قم، کرج، کرمان، کرمانشاه، مشهد و همدان می توانند اخبار فعالیت های معاونین فنی و عمرانی شهرهای خود را در این پورتال درج می نمایند.

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.