•    
    • شرکت های بیمه

     شرکت بیمه سرمد

     شرکت بیمه سرمد

      در راستای سیاست خصوصی سازی در صنعت بیمه کشور و با حمایت مجموعه ای ازخوشنام ترین و تواناترین گروه های مالی، اعتباری و سرمایه گذاری کشور شامل بانک صادرات ایران، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و کارکنان بانک صادرات ایران به واسطه موسسه همیاری غدیر در اوایل سال 90 ، تاسیس شرکت بیمه سرمد توجیه پذیر است.

     به فاصله زمانی کوتاهی از تشکیل تیم موسسین و ارائه درخواست به بیمه مرکزی، در مورخه 1390/06/08 ، موافقت اصولی برای تاسیس این شرکت بیمه گر جدید از بیمه مرکزی ایران اخذ می شود. نهایتاً با طی مقدمات لازم، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، مجوز و پروانه فعالیت شرکت بیمه سرمد را طی مراسمی در مورخه 1392/08/01 اعطا نمود.

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های شرکت بیمه سرمد عبارتند از:
     پست الکترونیک : info@sarmadins.com
     آدرس : تهران ، بلوار آفریقا ، تقاطع خیابان اسفندیار ، نبش خیابان آرش غربی ، پلاک 113 ، ساختمان سپهر آفریقا ، طبقه اول
     تلفن : 43963
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: http://club.sarmadins.ir سال اجرا: 1393
     وضعیت: درحال بهره برداری
     باشگاه مشتریان بیمه سرمد

      شرکت بیمه سرمد، در راستای جذب مشتریان جدید و ارائه خدمات به مشتریان فعلی خود و وفادارسازی آنان، به عنوان اولین شرکت بیمه ای در کشور اقدام به راه اندازی و اجرای سامانه باشگاه مشتریان خود نموده است.

     ابزار باشگاه مشتریان که جزئی از این پروژه گسترده می باشد، توسط شرکت سازه اطلاعات سامان تهیه و استقرار یافته است که در آن امکاناتی نظیر طرح های امتیازی، پیشنهادات تخفیفی برای بیمه گذاران، قرعه کشی و مسابقات و شبکه اجتماعی به جهت تعاملات مابین بیمه گذاران و مدیران باشگاه پیش بینی شده است.
      


     لینک دسترسی: http://sarmadins.ir/ سال اجرا: 1392
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی بیمه سرمد

       پورتال اینترنتی بیمه سرمد با هدف ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مخاطبین و مشتریان این شرکت طراحی و پیاده سازی گردیده است. این پورتال با ایجاد یک سامانه اطلاعاتی، این امکان را برای مشتریان فراهم ساخته است تا با مراجعه به پورتال، از کلیه خدمات بیمه ای ارائه شده توسط این شرکت مطلع شوند. از دیگر امکانات این پورتال امکان طبقه بندی شعب و نمایندگی های شرکت بیمه سرمد با هدف اطلاع رسانی به مخاطبان است.  .. .)، معرفی مراکز پرداخت خسارت انواع بیمه ها و اطلاع رسانی در خصوص چگونگی خرید بیمه هایی همچون بیمه خودرو، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان تکمیلی و .. . به صورت اینترنتی در این پروژه امکان پذیرشده است. 

     همچنین ارائه آخرین اخبار، قوانین و مقررات مربوط به بیمه(قوانین بیمه و بیمه گری) ازدیگر امکانات ارائه شده در این پورتال می باشد.

      

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.