•    
    • وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی

     وزارت ورزش و جوانان

     وزارت ورزش و جوانان

     وزارت ورزش و جوانان به عنوان تنها نهاد مسئول حل مسایل جوانان و اعتلاء و رشد نسل جوان کشور و استفاده بهینه از استعدادها و توانایی های این نسل، وظایف اساسی ذیل را بر عهده دارد:
     الف ـ وزارت ورزش و جوانان موظف است برنامه جامع ملی ساماندهی امور جوانان کشور را با عنایت به جایگاه، نقش و مأموریت های اساسی دستگاه های مختلف دولتی و غیر دولتی مرتبط با امور جوانان نظیر نیروی مقاومت بسیج و توجه اساسی به نیازهای جوانان در حوزه‏های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، شغلی، علمی، تفریحی و تحصیلی را تهیه و تدوین نماید.
     ب ـ شناسایی و پیگیری واگذاری آن دسته از فعالیت های دستگاه های اجرایی که می‏تواند با پیش بینی تمهیدات لازم از طریق ساماندهی غیردولتی جوانان انجام گیرد.
     ج ـ برای تحقق مواردی که نیاز به تهیه طرح دارد، وزارت ورزش و جوانان، بر حسب مورد طرح های لازم شامل اهداف، اصلاحات سازمانی، تسهیلات مالی، حمایت های اجرایی از تشکل های غیر دولتی را تهیه نماید.

     پورتال اینترنتی وزارت ورزش و جوانان و نیز پورتال خبری این وزارتخانه با توجه به این نیاز با زیرساخت نرم افزار پورتال سامان راه اندازی شده است.

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های وزارت ورزش و جوانان عبارتند از:
     پست الکترونیک : info@msy.gov.ir
     آدرس : تهران، بزرگراه نیایش ، خیابان سئول ، وزارت ورزش و جوانان
     تلفن : 22662295
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: http://www.msy.gov.ir سال اجرا: 1389
     وضعیت: درحال بهره برداری
     پورتال اینترنتی و پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

     پایگاه خبری و پورتال اینترنتی وزارت ورزش و جوانان در راستای اجرایی شدن هرچه بیشتر اهداف این وزارت و با هدف اطلاع رسانی و ارائه خدمات نوین راه اندازی و اجرا گردیده است. این پورتال ضمن دارا بودن بخش های مختلف اطلاع رسانی و خبری امکان ارائه خدمات الکترونیکی به مخاطبین خود را در قالب خدمات پیاده سازی شده با ابزارهای بسته توسعه فرآیندهای پورتال سامان فراهم نموده است. همچنین امکانات یکپارچه سازی با سایر کاربردهای درون سازمانی مانند سیستم اتوماسیون اداری و . . . و امکانات توسعه ماژول با استفاده از ابزارهای بسته توسعه ماژول های محتوایی پورتال سامان از دیگر ویژگی ها و امکانات این پورتال می باشد.

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.