•    
    • بانک ها و موسسات مالی

     بانک توسعه صادرات

     بانک توسعه صادرات

     بانک توسعه صادارت درتیرماه سال 1370 و با هدف جبران کمبود نیاز کشور به یک نهاد مالی معتبر وموجه در بخش صادرات ـ واردات  تاسیس گردید. رسالت این بانک با توجه به اهداف کلان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور کمک به توسعه صادرات غیر‌نفتی و گسترش مبادلات تجاری و اقتصادی با سایر کشورها است. 
     براین اساس پروژه پورتال اینترنتی بانک به پنج زبان زنده دنیا شامل فارسی، عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فرانسه در دستور کار قرارگرفت تا علاوه برمعرفی خدمات نسبت به تسهیل برخورداری از فرصت های تجاری سرمایه گذاری برای فعالان بخش خصوصی اقدام نمایند. درمحدوده پروژه پورتال اینترنتی بانک توسعه صادارت راه اندازی نسخه موبایل و یک زیرپورتال اختصاصی ویژه همکاران ستاد و شعب بانک نیز پیش بینی گردیده است.

     راهکار / راهکارهای مورد استفاده در پروژه های بانک توسعه صادرات عبارتند از:
     پست الکترونیک :
     آدرس : تهران - میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان پانزدهم
     تلفن : 88709022
     پروژه ها و خدمات


     لینک دسترسی: درون سازمانی سال اجرا: 1394
     وضعیت: دردست اجرا
     پورتال اینترنتی بانک توسعه صادرات

     بانک توسعه صادارت در تیرماه سال 1370 و با هدف جبران کمبود نیاز کشور به یک نهاد مالی معتبر و موجه در بخش صادرات ـ واردات  تاسیس گردید. رسالت این بانک با توجه به اهداف کلان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور کمک به توسعه صادرات غیر‌نفتی و گسترش مبادلات تجاری و اقتصادی با سایر کشورها است.  بر این اساس پروژه پورتال اینترنتی بانک به پنج زبان زنده دنیا شامل فارسی، عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فرانسه در دستور کار قرار گرفت تا علاوه برمعرفی خدمات  نسبت به تسهیل برخورداری از فرصت های تجاری سرمایه گذاری برای فعالان بخش خصوصی اقدام نمایند. در محدوده پروژه پورتال اینترنتی بانک توسعه صادارت راه اندازی نسخه موبایل و یک زیرپورتال اختصاصی ویژه همکاران ستاد و شعب بانک نیز پیش بینی گردیده است

    • سایر مشتریان این حوزه
    • ما،
     مشتریِ اعتماد شما
     هستیم
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.