•    
    •   برای کار در حوزه تکنولوژی باید این دو زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید

     توسعه دهنده ی وب در حال حاضر به عنوان سومین شغل برتر در حوزه ی تکنولوژی و به طور کلی ۲۰ امین شغل برتر در ایالات متحده رتبه بندی شده است.

     با حقوقی متوسط رو به بالا، بازار کار زیاد و توانایی برای بروز خلاقیت دور از انتظار نیست که روز به روز به تعداد متقاضیان این حرفه و کسب و کار افزوده شود.

     اگر می خواهید در حوزه تکنولوژی کار کنید باید این دو زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید: Html  و css

     پاسخ به این سوال که “اول از همه کدام زبان برنامه نویسی را باید یاد بگیرم؟” به طور گسترده ای مورد بحث قرار گرفته و عمدتا به این بستگی دارد که با این کد می خواهید چه کاری انجام دهید. اگر شما به دنبال ساخت یک وب سایت از ابتدا و توسعه ی دانش و پایه ای قوی از مفاهیم برنامه نویسی هستید و بدین ترتیب می خواهید یادگیری زبان های دیگر برنامه نویسی را برای خودتان ساده و روان کنید، HTML5 و CSS3 دو زبان ارزشمند هستند که می توانید یادگیری زبان های برنامه نویسی را با آنها شروع کنید.

     این دو زبان، دو مورد از ضروری ترین بلوک های ساخت اینترنت هستند. Html یک زبان نشانه گذاری مورد استفاده در توسعه ی صفحات وب است در حالیکه css یک زبان استایل شیت است که برای توصیف نحوه ارائه یک سند نوشته شده توسط زبان نشانه گذاری شده مثل Html به کار می رود. این دو زبان با یکدیگر بسیاری از صفحات وبی که هر روزه مرور می کنید را تشکیل می دهند.

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.