•    
    • پورتال سامان پانزده ساله شد


     27  دی ماه  پانزدهمین سالروز تاسیس پورتال سامان بود به همین مناسبت جشن و مراسم کوچکی  با یک روز تاخیر یعنی عصر روز دوشنبه 28 دی ماه 1394 و به دلیل اینکه برخی از همکاران مقیم در محل کارفرما امکان حضور در شرکت رو نداشتن و البته خودم  روز یکشنبه امکان حضور در مراسم را نداشتم تصمیم گرفتیم جشن رو در اولین روز فعالیت 15 سالگی  پورتال سامان برگزار کنیم. صبح همین روز نیز در دفتر مشهد مراسمی به همین مناسبت با حضور همکاران حاضر در دفتر مشهد برگزار شده بود.
     مراسم  در ساعت 16:30 در سالن جلسات دفتر مرکزی شرکت با حضور مدیرعامل و اعضای هئیت مدیره و همکاران برگزار شد.
     در شروع مراسم بعد از ثبت عکس های یادگاری مدیرعامل (آقای مهندس اسکندریان) ضمن قدردانی از زحمات همکاران و همراهی مشتریان، گزارشی از وضعیت شرکت در سال گذشته و وضعبت فعلی شرکت و پروژه ها رو اعلام کردند و در ادامه صحبت هایشان ادامه دادند که با توجه به وضعیت اقتصادی جدید و لطف خداوند، آینده و سال خوبی را پیش رو می بینیم.
      جشن سالروز تاسیس شرکت با جشن تولد دو همکارعزیز متولد دی ماه (خانم برهانی و خانم رستاد)  به صورت همزمان برگزار و بهانه ای شد در این روز به این همکاران عزیز هم تبریک بگوییم که امیدواریم همیشه پاینده و سربلند باشند.
     این مراسم با حاشیه های همراه بود از جمله حضور خانم جلالی از همکاران خوب سامان که فعلا در مرخصی هستند ولی در این جشن به همراه دختر خانم نازنینش ترنم میهمان ما بودند و خانم پهلوانی از همکاران سابق  واحد توسعه که به دلیل امتحانات پایان دوره کارشناسی ارشد و البته ترافیک همیشگی تهران دیرتر از همه، در واقع در پایان مراسم به جمع ما پیوستند.
     این جشن و یا بهتر بگیم کنار هم بودن همکاران حدود دو ساعتی به طول انجامید در یک جمع صمیمی و شاد به تعریف خاطرات و پذیرایی از همکاران گذشت.

      

      

      

      

      


     علیرضا زارعی دولت آبادی
     30/10/1394  18:27
     پورتال سامان، تولدت پانزده سالگیت مبارک ...... من به نوبه خودم از همه همکارانی که در برگزاری این مراسم و توجه ویژه به آن در فرهنگ سازمانی شرکت نقش داشتند به ویژه خانم افضلی تشکر می کنم، من در جلسه گفتم به آرزوی روزی که تولد 104 سالگی پورتال سامان را با هم جشن بگیریم، آقای مهندس کلانتری گفتند آرزویی محال نیست اما احتمال تحقق آن خیلی به صفر نزدیک است، در هر صورت به قول آقای مهندس قلعه امروز که در پایان 14 سالگی فعالیت شرکت هستیم می توانیم برای جشن گرفتن این روز در 41 سالگی آرزو کنیم چون تحقق این رویا در دوران حیات ما به واقعیت نزدیک است ... از اینها که بگذریم برای همه همکاران شرکت در گرامیداشت این رویداد مهم موفقیت و سربلندی روز افزودن آرزو می کنم
     امید لک
     04/11/1394  08:43
     پانزده سالگی پرتال سامان رو به تیم محترم شرکت سامان تبریک میگم و امیدوارم روزهای قشنگی داشته باشین. پانزده سال تمرکز بر روی یک محصول، پرتال، برای من تحسین برانگیزه.
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.