•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
     تعداد بازدید: 1055

     گزارش تصویری بازدید از غرفه پورتال سامان در اولین روز الکامپ 94

     بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ایران (الکامپ 2015) صبح امروز با حضور معاون وزیر ارتباطات و دبیر شورای عالی فضای مجازی و رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

     پورتال سامان در بیست و یکمین دوره نمایشگاه الکامپ در محل سالن 40A  غرفه 510 میزبان مدعوین و بازدید کنندگان از نمایشگاه بود که طی آن در روز اول و پس از برگزاری مراسم افتتاحیه مدیران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات برخی از مشتریان فعلی شرکت از جمله بانک توسعه صادارت، بانک تجارت، بانک سینا، بیمه تعاون، شرکت بازرسی کیفیت ایران، وزارت ورزش و جوانان و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات برخی از نهادهای و سازمان های دولتی از جمله استانداری قم، شرکت منظقه ای آب و برق خوزستان، دانشگاه علوم پزشکی سمنان، شرکت مدیریت تولید برق طوس ، مدیریت آموزش وزارت راه و شهرسازی و ... با حضور در محل غرفه این شرکت در خصوص سطح تعاملات خدمات و چارچوت افزایش همکاری های آتی با مدیران شرکت مذاکره نمودند.

     گزارش تصویری بازدید از غرفه پورتال سامان در اولین روز برپایی نمایشگاه را می توانید اینجا مشاهده نمایید.

     لازم به توضیح است که بنا بر اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه در الکامپ امسال که در مساحتی بالغ بر 26 هزارمتر مربع برگزار می شود، 50 شرکت خارجی از 15 کشور جهان و 450 شرکت داخلی شرکت می کنند و سالن 41 این نمایشگاه، به خدمات الکترونیک دولت اختصاص یافته است و سازمانها و نهادهای دولتی که در راستای تحقق دولت الکترونیک اقدام کرده اند؛ دستاوردهای خود را در این سالن به نمایش گذاشته اند. علاقمندان

     برای بازدید از نمایشگاه می توانند تا روز پنج شنبه 26 آذر ماه همه روزه از ساعت 9 صبح الی 16 عصر به محل نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه نمایند.

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.