•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۱
     تعداد بازدید: 1131
     طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضا هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران

     باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران افتتاح گردید

     عصر روز سه شنبه بیستم بهمن ماه و به مناسبت ایام فرخنده دهه فجر با حضور آقای دکتر نیکزاد لاریجانی معاون پارلمانی وزارت اقتصاد، آقای دکتر سیدعلی مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران، آقای دکتر صالح آبادی مدیر عامل یانک توسعه صادرات ایران، آقای دکتر امامی مدیریت راوابط عمومی و امور بین الملل، اعضا هیات مدیره ، مدیران و همکاران شعب و سرپرستی های بانک و در پاسخ به اعتماد مشتریان با مشارکت جمعی از مشتریان ارزنده، خبرنگاران و اصحاب رسانه پروژه باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات افتتاح گردید.

     به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی سازه اطلاعات سامان، عصر روز گذشته با حضور جمعی از مقامات بلند پایه بانک ومعاونت پارلمانی وزارت اقتصاد، باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات در دامنه اینترنتی http://club.edbi.ir و به عنوان چهارمین پروژه باشگاه مشتریان مبتنی بر زیرساخت محصول باشگاه مشتریان سامان طی مراسمی رونمایی و به بهره بردای رسید.

     در ابتدای این مراسم آقای دکتر امامی مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل بانک توسعه صادرات ایران با اشاره به اینکه از ابتدای دوره مدیریت آقای دکتر صالح آبادی این پروژه به عنوان دومین پروژه زیرساختی بانک درحوزه مشتریان است که با ماهها برنامه ریزی همکاران در اداره امور شعب و بازاریابی و همکاری معاونت فناوری و مدیریت امور اجرایی بانک امروز به بهره برداری خواهد رسید عنوان کردند که یکی از استراتژی های بانک توسعه صادرات ایران به عنوان یک سازمان مشتری مداروخدمت محور راه اندازی باشگاه مشتریان با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان و شناسایی  نیازمند های آنها در جهت وفادارسازی مشتریان به برند بانک توسعه صادرات ایران بوده است. ایشان  پیام مراسم امروز را  توجه بیش از پیش بانک توسعه صادرات ایران به مشتریان بانک برشمرد.

     در ادامه جلسه آقای حبیب احمدی معاونت امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات با اشاره به اینکه بانک توسعه صادرات ایران به عنوان اگزیم بانک کشور مشتریان خاص دارد که نیازمند ارائه خدمات خاص هستند به مزیت های ایجاد شده در فضای باشگاه  برای مشتریان بانک اشاره و تداوم و استمرارارائه خدمات به مشتریان فعلی را در جهت وفادارسازی آنها  یکی از اهداف و دستاوردهای مورد انتظار از باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات برشمرد.

     در این مراسم آقای دکتر نیکزاد لاریجانی معاون پارلمانی وزارت اقتصاد، آقای دکتر سیدعلی مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران و آقای دکتر صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات در خصوص اهمیت توجه به مشتریان در فضای رقابتی و به ویژه دوران پسا برجام در بانک توسعه صادرات ایران به عنوان یک بانک تخصصی تاکید و سخنرانی های خود را مرتبط با این رویداد ارائه نمودند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این خصوص می تواند ازطریق پایگاه خبری تحلیلی اگزیم نیوز و یا کانال رسمی تلگرام بانک توسعه صادرات ایران را دنبال نمایند.

      گزارش تصویری مراسم افتتاح باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات

      لازم به توضیح است پیش از این نیز در چهارم آذر ماه سال جاری طی مراسمی با حضور آقای دکتر هادی مدیر عامل بیمه سرمد و در حضور مدیران عامل بانک های صادارت و بانک شهر و جمعی از نمایندگان و مدیران شعب و شبکه فروش بیمه سرمد باشگاه مشتریان بیمه سرمد در دامنه اینترنتی club.sarmadins.ir به عنوان اولین باشگاه مشتریان در صنعت بیمه کشور مبتنی بر زیرساخت محصول باشگاه مشتریان پورتال سامان به صورت رسمی افتتاح و به بهره برداری رسید.

     سال گذشته نیز با همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد باشگاه شهروندی شهروندان مشهد با آدرس manclub.mashhad.ir مبتنی بر زیرساخت محصول باشگاه مشتریان پورتال سامان به بهره برداری رسید.

      

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.