•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
     تعداد بازدید: 794
     بیست و دومین نمایشگاه الکامپ

     حضور شرکت سازه اطلاعات سامان در نمایشگاه بین المللی الکامپ 95

     پورتال سامان در نمایشگاه الکامپ 95، علاوه بر ارائه آخرین نگارش از نرم افزار قدرتمند پورتال سامان و سامانه های سازمانی توسعه یافته جدید در بستر پورتال سامان، در ادامه رویکرد شاخص خود مبنی بر ارائه محصول برای سازمانها و بنگاههای کلان، دستاوردهای جدید خود را برای حوزه های مختلف کسب و کار ارائه می کند.

     متخصصان پورتال و وب سایت، سازه اطلاعات سامان را به محصول قدرتمند آن، پورتال سامان، و اجرای پروژه های کلان و سفارشی پورتال درسازمانهای بزرگ و حساس می شناسند.

     امسال نیز سازه اطلاعات سامان دربیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر وتجارت الکترونیکی  ( الکامپ 95)، علاوه بر ارائه آخرین نگارش ازنرم افزارقدرتمند پورتال سامان وسامانه های سازمانی توسعه یافته جدید در بستر پورتال سامان، درادامه رویکردهمیشگی خود مبنی برارائه محصول برای سازمانها و بنگاههای کلان، دستاوردهای جدید خود را برای حوزه های مختلف کسب و کار ارائه می کند.

     علاقه مندان می توانند از 25 الی28 آذرماه از ساعت 9 صبح الی 17 عصر با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، سالن خلیج فارس، طبقه دوم (سالن 44B، غرفه1027) با آخرین محصولات و دستاوردهای پورتال سامان آشنا شوند.

      

     کروکی سالن خلیج فارس 44B در نمایشگاه بین المللی تهران:

     کروکی غرفه پورتال سامان در سالن 44B:

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه دوم و ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.