•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
     منبع: روابط عمومی پورتال سامان
     تعداد بازدید: 377

     پورتال سامان در دهمین نمایشگاه فاینکس

     دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017) به عنوان بزرگترین رویداد مالی در کشور از 26 تا 29 فروردین ماه از ساعت 9 الی 17 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار و پورتال سامان با رویکرد معرفی آخرین دستاوردها و تجارب اجرای پروژه های بانکی و بیمه ای در این رویداد حضور خواهد یافت.
     مهندس انصاریان مدیر بازاریابی شرکت سازه اطلاعات سامان ( پورتال سامان) با بیان این خبر افزود، فاینکس 2017 نیز همچون ادوار قبلی برگزاری این رویداد با استقبال گسترده و مشارکت همه جانبه بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های فعال در بازار سرمایه همراه است و پورتال سامان با حضور در سالن 38 غرفه 424 میزبان مدیران و کارشناسان صنعت بانک و بیمه می باشد. 
      
     انصاریان ضمن بیان این موضوع افزود : براساس آمار منتشر شده از سوی مجریان برگزاری این رویداد، تاکنون علاوه بر بانک ها و موسسات مالی اعتباری بسیاری از بیمه‌های معتبر کشور نیز با این رویداد همراه شده‌اند و شرکت‌های بیمه ایران، بیمه البرز، سامان، آسیا، ملت، دانا، سرمد، تعاون، نوین، یاریگر امید ایرانیان، رازی، پارسیان و بیمه مرکزی از جمله شرکت‌هایی هستند که در دهمین نمایشگاه بین‌المللی فاینکس 2017 حضور خواهند یافت.
     وی خاطر نشان کرد که راهکار پورتال ویژه شرکت های بیمه ای که در فاینکس 2017 معرفی خواهد شد مبتنی بر مجموعه ای از سامانه های ویژه سازی شده صنعت بیمه، استانداردها و روش های اجرایی خاص پروژه های پورتال در شرکت های بیمه است. نتیجه این راهکار پیاده سازی پورتال سازمانی یک شرکت بیمه در دو بعد اینترنتی و درون سازمانی است. ایجاد نظام طبقه بندی اطلاعات، محتوا و خدمات الکترونیکی و ارائه آن در پورتال سازمانی، از دیگر نتایج اجرایی سازی این راهکار خواهد بود.
     لازم به ذکر است که فاینکس ۲۰۱۷ روز بیست و ششم فروردین ماه با حضور معاون اول رییس‌جمهور، وزیر اقتصاد و امور دارایی، رییس کل بانک مرکزی، رییس کل بیمه مرکزی و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند.
      
     کروکی سالن 38 در نمایشگاه بین المللی تهران:
      

     کروکی غرفه پورتال سامان در سالن 38:

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه دوم و ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.