•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
     منبع: روابط عمومی پورتال سامان
     تعداد بازدید: 701
     پس از چهار روز مذاکرات فشرده و موثر

     پورتال سامان با دریافت لوح تقدیر نمایشگاه فاینکس 2017 را به پایان رساند

     دهمین نمایشگاه بورس،بانک و بیمه (فاینکس 2017)، به عنوان بزرگترین رویدادمالی ایران 29 فروردین ماه با انتشار تمبر یادبود و ارائه لوح تقدیر به شرکت کنندگان برتر به کار خود پایان داد.

     به گزارش روابط عمومی پورتال سامان، طی چهار روز برپایی این رویداد مالی که از 26 تا 29 فروردین ماه در محل شرکت بین المللی نمایشگاه های تهران دایر بود، غرفه پورتال سامان در سالن 38 میزبان جمع کثیری از مدیران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات، بازاریابی و روابط عمومی شرکت های بیمه و بانک ها و موسسات مالی اعتباری کشور بود.

     مهندس شاهرخ انصاریان مدیر بازاریابی پورتال سامان با اشاره به این خبر افزود : این رویداد فرصت مناسبی برای آشنایی و مذاکرات مستقیم با مدیران و کارشناسان ارشد حوزه بانک و بیمه کشور برای پورتال سامان بود و بدینوسیله از همراهی و بازدید همه عزیزان تقدیر و قدرانی به عمل می آوریم و امیدواریم در نتیجه این بازدیدها در سال جاری ضمن تثبیت جایگاه برند پورتال سامان به عنوان برترین ارائه دهنده نرم افزار پورتال و راهکار ویژه در صنعت بانک و بیمه بتوانیم از فرصت های تجاری پیش رو بهره برداری نموده و منشا ارائه خدمات متنوع و گسترده ای در این بخش باشیم. لازم به توضیح است در رویداد پایانی نمایشگاه فاینکس2017 امیر هامونی مدیرعامل فرابورس و علیرضا دلیری معاون مدیریت و توسعه معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور حضور داشتند.

      

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه دوم و ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.