•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
     منبع: روابط عمومی شرکت سازه اطلاعات سامان
     تعداد بازدید: 1155
     تثبیت حرکت پیشرو شرکت سازه اطلاعات سامان در نمایشگاه الکامپ 96

     سامان در الکامپ 96 محصول جدید خود با نام سامان سوئیت را عرضه می کند

     پورتال سامان در نمایشگاه الکامپ 96، علاوه بر ارائه آخرین نگارش از نرم افزار قدرتمند پورتال سامان از محصول جدید خود با نام سامان سوئیت و با شعار راه حلی فراگیر برای فرآیند، محتوا و تعامل رونمایی خواهد نمود، و رویکرد پیشرو بودن خود را در صنعت نرم افزار های وب بنیاد تثبیت می کند.

     امسال سازه اطلاعات سامان دربیست وسومین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر وتجارت الکترونیکی (الکامپ 96)، علاوه بر ارائه آخرین نگارش از نرم افزارقدرتمند پورتال سامان از محصول جدید خود با نام سامان سوئیت و با شعار راه حلی فراگیر برای فرآیند، محتوا و تعامل رونمایی خواهد نمود، و رویکرد پیشرو بودن خود را در صنعت نرم افزار های وب بنیاد تثبیت می کند.

     سامان سوئیت یک اکوسیستم کامل نرم افزاری است متشکل از یک هسته اصلی که سرویس های پایه را تامین می کند و بسته کاملی از ابزارهای توسعه (توسعه کاربرد، یکپارچگی و گزارش ها) و مجموعه همگرایی از کاربردهای سازمانی (شامل پورتال BPMS، CRM ، BI و غیره) است که با حذف افزونگی ها و متمرکزکردن هر کاربرد در محدوده ماموریت خود و تفکیک محیط های کاری توسعه، مدیریت و کاربرد، راه حلی واحد، جامع و فراگیر برای مدیریت فرآیند، محتوا و تعامل ارائه می کند.

     علاقه مندان می توانند از 30 تیرماه الی 2 مرداد ماه از ساعت 10 صبح الی 18 عصربا مراجعه به محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، سالن A 31 غرفه 103 ، با آخرین محصولات و دستاوردهای شرکت سازه اطلاعات سامان آشنا شوند.

     گفتنی است مراسم رونمایی محصول جدید سازه اطلاعات سامان، سامان سوئیت، شنبه 96/04/31 با حضور ارباب جراید، اصحاب رسانه، کارشناسان، صاحب نظران و مدیران عالی رتبه فناوری اطلاعات دستگاه ها، سازمان ها و بنگاه های اقتصادی در سالن همایش شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران از ساعت 10 صبح  برگزار می شود. ضمنا در همان روز شنبه ثبت نام دومین جشنواره وب و کسب وکار همزمان در غرفه وزارت صنعت،معدن و تجارت و سازه اطلاعات سامان (سالن میلاد 31A، غرفه 103) آغاز می شود.

     کروکی سالن 31A در نمایشگاه بین المللی تهران:

     کروکی غرفه پورتال سامان در سالن 31A:

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.