•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
     منبع: روابط عمومی شرکت سازه اطلاعات سامان
     تعداد بازدید: 369
     بازتاب نشست خبری مدیر عامل شرکت سازه اطلاعات سامان در خبرگزاری ایانا

     حضور در فضای مجازی یکی از مهم‌ترین عوامل رقابت بنگاه‌های داخلی با بنگاه‌های خارجی است

     خبرگزاری ایانا نشست خبری «جعفر اسکندریان» مدیر عامل شرکت سازه اطلاعات سامان و دبیر جشنواره وب و کسب و کار را با محور اعلام زمان برنامه رونمایی محصول جدید این شرکت، سامان سوئیت، و معرفی مقدماتی این محصول و همچنین تشریح اهداف و برنامه های جشنواره وب و کسب و کار را منعکس کرد.

     ایانا نوشت: مهندس جعفر اسکندریان از برگزاری جشنواره وب و کسب‌ و کار با هدف توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری کشور در آذرماه خبر داد و گفت: در این جشنواره، بنگاه‌های صنعتی و معدنی از نظر ۷۲ شاخص و در ۳ محور شامل محتوا و طراحی، تعامل و خدمات الکترونیک و همچنین فناوری و زیرساخت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
     این خبرگزاری به نقل از اسکندریان نوشت: تعامل و حضور در فضای مجازی یکی از مهم‌ترین عوامل رقابت بنگاه‌های داخلی با بنگاه‌های خارجی است، این در حالی است که هم‌اکنون بنگاه‌های داخلی امکان تعامل با شرکای خارجی را ندارند و علاوه بر این، در تعاملات داخلی نیز برای انجام برخی امور خود با مشکل روبرو هستند. در حالی که می‌توان در زمینه سفارشات، پیگیری سفارشات، مراودات و حتی قراردادها نیز به صورت برخط عمل کرد.
     ایانا ادامه داد: « آخرین دستاورد شرکت سازه اطلاعات سامان که با عنوان سامان سوئیت عرضه می شود، یک اکوسیستم کامل نرم افزاری است متشکل از یک هسته اصلی که سرویس های پایه را تامین می کند و بسته کاملی از ابزارهای توسعه (توسعه کاربرد، یکپارچگی و گزارش ها) و مجموعه همگرایی از کاربردهای سازمانی (شامل پورتال BPMS، CRM ، BI و غیره) است که با حذف افزونگی ها و متمرکزکردن هر کاربرد در محدوده ماموریت خود راه حلی واحد، جامع و فراگیر برای مدیریت فرآیند، محتوا و تعامل در پاسخ به نیاز بنگاه های اقتصادی ارائه می کند.»
     متن کامل خبر را می توانید در خبرگزاری ایانا مشاهده نمایید.
     لینک متن کامل خبر

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.