•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
     منبع: روابط عمومی شرکت سازه اطلاعات سامان
     تعداد بازدید: 439
     تیتر خبرگزاری آنا از نشست خبری سامان

     برگزاری جشنواره وب مختص بنگاه‌های اقتصادی

     خبرگزاری آنا از دو مراسم شرکت سازه اطلاعات سامان در نمایشگاه الکامپ گفت: که یکی از آنها مراسم رونمایی از محصول جدید این شرکت با عنوان «سامان سوئیت» در افتتاحیه نمایشگاه الکامپ است و دومین خبر افتتاحیه و آغاز ثبت‌نام جشنواره وب است.

     خبرگزاری آنا در گزارش گروه علم و فناوری ، ضمن معرفی شرکت سازه اطلاعات سامان به عنوان شرکتی پیشرو در توسعه نرم افزار، در راستای توانمندی های این شرکت مطرح نمود، پورتال مرکز ملی فضای مجازی، بالاترین نهاد عضو وزارت فناوری اطلاعات، سازمان هواشناسی، سازمان فناوری اطلاعات، بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و نهادهای بالادستی، همچون وزارت صنعت و معدن و وزارت ورزش که همیشه رتبه اول را در زمینه پورتال‌های دولتی کسب کرده است را این شرکت طراحی کرده است. به طور کلی پورتال‌های شرکت‌های بانکی و بیمه ای نیز توسط این شرکت طراحی شده‌اند.
     آنا در ادامه به نقل از مدیرعامل شرکت سازه اطلاعات سامان نوشت: نوع محصولات این شرکت متناسب با نیازهای کسب‌وکارهای بزرگ، دستگاه‌ها و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی است و این شرکت به خوبی می‌تواند حساسیت‌های این سازمان‌ها را در بحث امنیت، ترافیک و کیفیت خدمات مرتفع کند.
     آنا ضمن ارائه این توانمندی ها از دو مراسمی که شرکت سازه اطلاعات سامان در نمایشگاه الکامپ پیش رو دارد گفت: که یکی از آنها مراسم رونمایی از محصول جدید این شرکت با عنوان «سامان سوئیت» در افتتاحیه نمایشگاه الکامپ است و دومین خبر افتتاحیه و آغاز ثبت‌نام جشنواره وب است.
     و در پایان به نقل از مدیریت شرکت سازه اطلاعات سامان بیان کرد: «در سال‌های اخیر و به دنیال تهیه و استقرار سیستم‌های جامع نرم‌افزاری استاندارد در سازمان‌های بزرگ، نیاز مهم دیگری در این سازمان‌ها شکل گرفته است و نیاز به توسعه سامانه‌های کوچک و متوسط نرم‌افزاری و فرآیندهای اختصاصی که باید فاصله‌ میان عملکرد نرم‌افزارهای استاندارد مربوط به هسته کسب‌وکار سازمان‌ها با اقتضائات خاص آن سازمان را پوشش دهند.»
     در واقع سامان سوئیت نیازهای فرآیندی، محتوایی و تعاملی سازمان را بدون افزونگی و به صورت یکپارچه پاسخ می‌دهد.
     سامان سوئیت یک اکوسیستم کامل نرم‌افزاری است که از یک هسته اصلی که سرویس‌های پایه را تامین می‌کند، بسته کاملی از ابزارهای توسعه و مجموعه همگرایی از کاربردهای سازمانی تشکیل شده است که با متمرکز کردن هر کاربرد در محدوده ماموریت خود و تفکیک محیط‌های کاری، فضای لازم برای مدیریت فرآیند، محتوا و تعامل را ارایه می‌دهد.

     متن کامل خبر را می توانید در خبرگزاری آنا مشاهده نمایید.
     لینک متن کامل خبر

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.