•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
     منبع: روابط عمومی شرکت سازه اطلاعات سامان
     تعداد بازدید: 1533
     انتشار محصول جدید سازه اطلاعات سامان

     سامان سوئیت رونمایی شد

     جدیدترین محصول شرکت مهندسی سازه اطلاعات سامان با نام سامان سوئیت در دومین روز نمایشگاه الکامپ رو نمایی شد.

     امروز سالن همایش شماره یک نمایشگاه الکامپ تنها یک رونمایی از محصولی جدید نبود، بلکه نمودی بود بر حس تیم بودن، وحدت و تلاش سرمایه‌های اصلی شرکت سازه اطلاعات سامان که در نهایت منجر به معرفی محصولی تحسین برانگیز و پیشرو شد.  

     سامان سوئیت، پرچمداری در حوزه مدیریت سازمان و تحولات تجارب دیجیتالی. پاسخی برای دغدغه‌های مدیران و یک راه‌حل فراگیر برای دیجیتالی شدن سازمان‌ها متناسب با مقیاس آن.

     کار در محیط نرم‌افزار سامان سوئیت تجربه‌ای متفاوت است. با استفاده از سامان سوئیت شما در یک زیرساخت یکپارچه خواهید توانست از کاربردهای پورتال سازمانی، توسعه و مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت ارتباطات مشتریان، تعاملات و ارتباطات سازمانی، هوش تجاری، باشگاه مشتریان و تعاملات کسب و کاری با ذینفعان همزمان بهره مند شوید.

     ابتدای مراسم مهندس جعفر اسکندریان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی سازه اطلاعات سامان درباره سامان سوئیت گفت: مهمترین مزیت یک سامانه نرم افزاری سطح نیازهای سازمانی است. چنین سامانه‌ای در کنار قدرت پردازش، حجم بالایی از اطلاعات و تعداد زیادی از تراکنشهای مراجعان را با بهترین کیفیت تحت پوشش قرار می‌دهد. در ادامه این مراسم مهندس رضا قلعه مدیر تولید نرم‌افزار شرکت مهندسی سازه اطلاعات سامان، اطلاعاتی را درباره سامان سوئیت در اختیار حضار قرار داد.

     برای آشنایی بیشتر با این محصول از وب سایت سامان سوئیت دیدن فرمایید، همچنین می‌توانید در  شبکه‌های اجتماعی سامان با ما در ارتباط باشید.

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.