•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
     منبع: روابط عمومی سازه اطلاعات سامان
     تعداد بازدید: 368

     افتتاح فاز نخست دولت همراه

     دولت امید و تدبیر، افتتاح پروژه‌های دولت الکترونیک جهت رسیدن به بهره وری بالا با استفاده از منابع داخلی در جهت افتتاح فاز نخست دولت همراه را در دست اقدام دارد. خدمات الکترونیکی که در قالب 55 طرح به هموطنان ارایه می‌شود که شهروندان، ارزش ها، فناوری و اقتصاد چهار پیشران اصلی دولت همراه هستند.

     سراییان گفت: با اشاره به اینکه در دولت همراه سه بستر در پلتفرم برای ارایه خدمات طراحی شده است، افزود: سرویس‌های ساده بر اساس ussd است، سرویس های پیچیده بر مبنای اپلیکیشن و سرویس های تعاملی نیز از طریق پیامک است. در فاز نخست دولت همراه 55 خدمت در قالب خدمات از قبیل بیمه تامین اجتماعی، سازمان مالیات و اپراتورهای مخابراتی ارایه می‌شود که از فردا سرویس ها در اختیار مردم برای استفاده قرار می گیرد.
     رییس سازمان فناوری اطلاعات با بیان اینکه برای ایجاد دولت همراه 25 سازمان، 120 دستگاه ساعت‌ها و روزها را وقت صرف کردند تا آنرا آماده کنند، گفت: از آنجاکه سرویس های ارایه شده بومی است لذا هرچه کاربران و مردم با آن بیشتر کار کنند، ایرادات آن گرفته می‌شود. وی با اشاره به بررسی الکترونیکی بودن دستگاه‌ها از سوی سازمان فناوری اطلاعات، افزود: بر این اساس امتیاز عمومی دستگاه ها در این حوزه 62 درصد بوده است.
     این سامانه با هدف تقویت نظارت بر ارایه خدمات در حوزه ICT، اطلاع از کمیت و کیفیت فعالیت های خدمات دهندگان و ارتقای سیستم با رویکرد توسعه نظارت مردم راه اندازی شده است. 

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.