•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
     منبع: روابط عمومی سازه اطلاعات سامان
     تعداد بازدید: 614
     مدیر بازاریابی سازه اطلاعات سامان طی گفتگو با روابط عمومی خبر داد

     استقرار پورتال جدید بانک شهر

     مدیر بازاریابی شرکت سازه اطلاعات سامان از استقرار و اجرایی شدن پورتال جدید بانک شهر با زیرساخت پورتال سامان همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی سازه اطلاعات سامان ، شاهرخ انصاریان با تاکید بر اهمیت و اولویت ویژه بانک شهر مبنی بر ارایه خدمات الکترونیک به شهروندان گفت: این شرکت با ارایه راهکار بانکی مبتنی بر سرویس‌های بازار سرمایه (نمایش اطلاعات نرخ ارز و قابلیت محاسبه، تبدیل ارزها به یکدیگر، نمایش نمودار و .. .)، سرویس‌های تعاملی، اطلاع رسانی و همچنین سامانه شکایات و پیشنهادات باعث شد که روح تازه‌ای در خدمات الکترونیکی بانک شهر دمید شود. از دیگر اقدامات انجام شده در پورتال بانک شهر، طراحی بسیار زیبا و به‌روز، تسهیل در دسترسی به سامانه‌ها و افزایش سرعت در ارایه خدمات به کاربران، که آنها بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به اهداف مورد نیاز بانکی خود دسترسی داشته باشند. طراحی فلت با اجرای المان‌ها و رنگ سازمانی بانک شهر و تلفیق آنها به بهترین نحو ممکن در توسعه برند سازمانی بانک شهر مطمنا کمک شایانی خواهد کرد. اجرای قالب نمای رسپانسیو باعث گردیده که مشتریان با هرنوع وسیله ارتباطی اینترنتی مثل کامپیوتر، تبلت و موبایل به راحتی بتوانند از خدمات بانکی الکترونیک بانک شهر حداکثر استفاده را داشته باشند. پورتال جدید بانک شهر در همان دامنه اصلی به تارنما shahr-bank.ir قابل دسترس می‌باشد.
     انصاریان افزود موسسه مالی و اعتباری شهر از سال 1387 با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلان‌شهرهای کشور، تأسیس و فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز کرد. تأمین نیاز شهرداری‌ها به اعتبارات کلان، تأمین نقدینگی و سرمایه و پوشش هزینه‌ها و مخارج شهر از وظایف این بانک تعریف‌ شده است و از 21 بهمن 88 این موسسه به‌عنوان یکی از بانک‌های خصوصی کشور فعالیت خود را وارد مرحله جدیدی کرد.
      

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.