•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
     منبع: روابط عمومی سازه اطلاعات سامان
     تعداد بازدید: 122

     رونمایی از پورتال زبان انگلیسی شرکت مهندسی سازه اطلاعات سامان

     در روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، پورتال زبان انگلیسی سازه اطلاعات سامان رونمایی شد

     به گزارش روابط عمومی سازه اطلاعات سامان، شاهرخ انصاریان گفت: شرکت مهندسی سازه اطلاعات سامان سال گذشته و در بیست وسومین نمایشگاه بین المللی الکامپ طی مراسم باشکوهی در سالن همایش‌های نمایشگاه بین المللی تهران نرم افزار " سامان سوئیت" را رونمایی کرد. محصول سامان سوئیت توانست به سرعت بعنوان نرم افزار مدیریت سازمانی مقبولی در بین مدیران آی‌تی و کارشناسان سازمانی تبدیل شود و مشهوریت آن هم به خارج از مرزهای جغرافیایی ایران برسد. نرم افزاری که با رویکرد ارایه راهکاری یکپارچه برای مدیریت فرآیند، محتوا و تعامل که شامل پلتفرم و زیرساختی توانمند، به علاوه مجموعه‌ای از کاربردهای یکپارچه شامل نرم افزار پورتال سازمانی، مدیریت تعاملات (Collaboration)، ابزار توسعه فرآیند، ابزار توسعه کاربرد، ابزار توسعه گزارش، ابزار توسعه یکپارچگی، باشگاه مشتریان، بسته خدمات برخط بانکی و بسته خدمات برخط بیمه ای می باشد.
     مدیر توسعه سازمانی در ادامه گفت: هم اکنون مشتریانی خارج از ایران تمایل به استقرار سامان سوئیت دارند و این شرایط ایجاب می‌کرد که پورتالی با نما و محتوای متناسب با فرهنگ سازمانی کشورهای غربی طراحی و اجرا شود.
     پورتال زبان انگلیسی سازه اطلاعات سامان هم اکنون در تارنمای en.sis-eg.com قابل دسترس می‌باشد. و در اینجا لازم می‌دانم از مهندسین خبره واحد طراحی وب بخاطر پیاده سازی پورتال در اسرع وقت، تشکر و قدردانی نمایم. 

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.