•    
    • سامانه های توسعه فرایند

     فرم ساز

     ابزار توسعه فرآیند پورتال : فرم ساز
     هر فرآیند با هر سطح پیچیدگی در اجرا و تعامل با مخاطبین، در نگاهی ساده تر از تعدادی فرم ورود اطلاعات تشکیل شده است. در واقع این فرم ها می توانند از نگاه کاربران، نقش های متعددی را ایفا کنند که از جمله می توان به فرم های تکمیل درخواست، جمع آوری داده، فرم اقدام و ... اشاره نمود.
     ابزار فرم ساز کیت مدیریت فرآیند پورتال سامان با ارائه یک رابط کاربر وب بنیاد، امکان طراحی انواع فرم را فراهم می سازد. در این ابزار کاربر قادر خواهد بود انواع فرم دلخواه را با امکان تنظیمات گسترده برای هر فیلد اطلاعاتی توسعه داده، قالب نمایش فرم را ایجاد و بر روی فرم تولید شده قبل از انتشار، مراحل گردش کار را مشخص نماید. ضمن اینکه برای هر نوع فرم امکان تعیین حقوق دسترسی در سطوح متفاوت برای گروه های کاربری مختلف وجود دارد. در واقع یکپارچگی این ابزار با موتور گردش کار سامان، امکان تعریف، مدیریت و بهینه سازی گردش فرم ها در بستر سازمان فراهم می سازد.
     همچنین ابزار فرم ساز پورتال سامان از یک محیط بصری طراح فرم نیز بهره می برد. در این محیط می توان کلیه مراحل تولید قالب های نمایش فرم ها و محتواهای مختلف را به صورت کاملا بصری انجام داد. این محیط با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی های موجود در زمینه طراحی بصری توانسته است امکاناتی که در پیشرفته ترین محیط های توسعه مبتنی بر ویندوز موجود می باشد را به صورت اختصاصی برای پورتال سامان در محیطی مبتنی بر وب به کاربران ارائه نماید. همچنین با استفاده از طراح HTML این محیط می توان به راحتی و با دقیقترین شکل ممکن قالب فرم ها و محتواهای مورد نظر را طراحی نمود.
     قابلیت و امکانات
     محیط نرم افزار
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.