•    
    • سرویس های تخصصی راهکار شهرداری

     سامانه درخواست اجاره غرفه در بازار میوه و تره بار

     سرویس پورتال شهرداری: سامانه درخواست اجاره غرفه در بازار میوه و تره بار
     راهکار ویژه پورتال شهرداری که بر پایه پورتال سامان توسعه داده شده است، برای حوزه ها و خدمات مختلف ارائه خدمات در سازمان ها و بخش های مختلف شهرداری، راهکارهای متنوعی پیش بینی نموده است. رویکرد توسعه این سامانه های ارائه خدمات الکترونیکی بیشتر حوزه ارتباط با شهروندان و مواردی است که نیاز به مراجعات حضوری مکرر دارد و یا در رویه اجرای سنتی عدم شفافیت و امکان تضییع حقوق شهروند و عدم رعایت اولویت محتمل است را پوشش می دهد. یکی از این موارد پرکاربرد، سامانه اجاره غرفه در بازار میوه و تره بار شهرداری یکی از خدمات قابل ارائه در پورتال سازمان میادین میوه و تره بار است که به منظور تسهیل و تسریع فرایند رسیدگی به درخواست های متقاضیان برای تنظیم قرارداد اجاره غرفه توسعه یافته است.
     از آنجا که در رویه دستی و سنتی، متقاضیان الزام به مراجعات حضوری دارند و همچنین در مواردی عدم رعایت حقوق متقاضی و اولویت تخصیص نقض می گردد، این سامانه در کاهش مراجعات حضوری و بالا بردن شفافیت در ارائه خدمات به صورت الکترونیکی بسیار موثر می باشد.
     در این سامانه کاربر ضمن تکمیل فرم ثبت نام و الصاق مدارک مورد نیاز می تواند با استفاده از کد رهگیری که در اختیار وی قرار می گیرد، از زمانبندی اعلام شده جهت مراجعه حضوری و ارائه اصل مدارک درخواستی و تنظیم قرارداد مطلع شود.
     قابلیت و امکانات
     محیط نرم افزار
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.