•    
    • مدیریت گردش کار

     ابزار توسعه فرآِیند پرتال : مدیریت گردش کار
     در هر فرآیندی نقش های متعددی وجود دارند که بر روند اجرای آن تاثیرگذار بوده و مسیر انتقال اطلاعات را در سطح سازمان تعیین می کنند. در سیستم مدیریت گردش کار مشخص می شود که اطلاعات جمع آوری شده از طریق فرم ها، توسط چه نقش هایی مورد بررسی، بازنگری، تصحیح یا نظارت قرار گیرند و توالی عملیاتی لازم در سازمان جهت تکمیل فرآیند به چه شکلی باشد. در عین حال با مدیریت گردش کار می توان اقدامات لازم در هر مرحله را تعیین نمود.
     بسته مدیریت فرآیند پورتال سامان با افزودن قابلیت مدیریت گردش کار در سطح فرم های اطلاعاتی تلفیقی ایده آل از یکپارچگی مدل فرآیند با چارت تشکیلاتی سازمان را بوجود آورده است. ذکر این نکته لازم است که قوانین ارجاع که بخش مهمی از گردش کار بین نقش های موثر را تعیین می کند از تنوع کافی برخوردار بوده که می توان به چند مورد از این قوانین از جمله ارجاع به پست های ثابت (کد پست سازمانی)، ارجاع به مسئول مافوق، مدیر واحد، در خواست دهنده اولیه و .. اشاره نمود.
     همچنین موتور گردش کار پورتال سامان از یک محیط بصری طراح گردش کار نیز بهره می برد. در این محیط می توان کلیه مراحل طراحی گردش کار از جمله افزودن مرحله جدید و مرحله موجود، مشاهده و اعمال تنظیمات مربوط به هر مرحله گردش و ... را به صورت کاملا بصری انجام داد. این محیط مبتنی بر وب بوده و به صورت اختصاصی برای پورتال سامان توسعه داده شده است.
     قابلیت و امکانات
     محیط نرم افزار
    • سامانه های توسعه فرآیند
    • نسخه های پورتال

      سازمانهای بزرگ اغلب متشکل از شعب، نمایندگیها، شرکتهای تابعه و ...

     رویکرد طراحی نسخه تجاری پورتال سامان، پاسخگویی به نیاز سازمانها و ...

     نسخه استاندارد پورتال سامان راه حلی مناسب برای شرکت ها و سازمان های ...

آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.