•    
    • اخبار فناوری اطلاعات

     حملات باج‌افزاری هفته‌های اخیر نشان می‌دهد که مهاجمان با سوءاستفاده از نسخه‌های آسیب‌پذیر سرویس Remote Desktop و یا رمز عبور ضعیف وارد سرور می‌شوند.
     در اختتامیه جشنواره خوارزمی عنوان شد :
     محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز گذشته در مراسم تجلیل از برگزیدگان سی‌امین جشنواره بین‌المللی خوارزمی، صادرات 100 میلیون دلاری و همچنین ارتقای 28 رتبه‌ای را از مهمترین دستاوردهای ...
     اریک اشمیت
     روز چهارشنبه Eric Schmidt برخی از مهمترین نگرانی‌های خود درباره آینده دنیای اینترنت را با افراد حاضر در کنفرانس به اشتراک گذاشت. از جمله‌ این نگرانی‌ها حفظ ارتباط با اینترنت و جلوگیری از نظامی سازی ...
     احمدجعفرآبادی، مدیرعامل پارس‌نت
     با آغاز اجرای پروژه مشترک پارس‌نت و سیگفاکس، ایران به شبکه اینترنت اشیاء (IoT) می‌پیوندد.
     دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور
     رئیس و اعضای کمیسیون کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور دیدار کردند.
     شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی شبکه‌های مادر مخابراتی کشور، بخش قابل توجهی از اقدامات اجرایی در حوزه ICT کشور را برعهده دارد.
     با اجرایی شدن فاز دوم شبکه ملی اطلاعات گفته می‌شود اکنون متوسط سرعت دسترسی پهن‌باند ثابت چهار مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت دسترسی پهن‌باند همراه به سه مگابیت بر ثانیه رسیده است.
     همزمان با بیست‌ودومین کنفرانس ملی کامپیوتر ایران
     انجمن کامپیوتر ایران، مرکز راهکارهای اطلاعاتی هوشمند و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف، بیست‌ودومین کنفرانس ملی سالانه کامپیوتر را با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری ...
     در حالی که در سالیان دور عموم کاربران از اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کردند اما اینک این‌گونه نیست و مرورگرهای رقیب قدرتمندی در این زمینه عرضه شده‌اند.
     طبق قراردادی که بین HPE و Mesosphere به امضا رسید؛ HPE به‌عنوان نماینده فروش جهانی محصولات Mesosphere پلتفرم ظرف محور DC/OS را به مراکز داده مشتریان خود می‌آورد.
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.