•    
    • اخبار فناوری اطلاعات

     سیستم‌ عامل
     استارت‌آپ "اسنپ‌روت" که زمینه کاری آن ساخت نرم‌افزار منبع باز برای مهندسان شبکه به منظور کار راحت‌تر با سوییچ‌‌ها و روترهای شبکه است، خبر از یک قرارداد ۲۵ میلیون دلاری با شرکای Norwest ...
     در ماه دسامبر سال گذشته گزارشی در مجله Information منتشر شد که می‌گفت استارت‌آپ پرسروصدای Magic Leap هنوز هم آماده ارایه دموی محصول هدست واقعیت مجازی‌اش هم نیست.
     دکتر حسین حسینی تودشکیک
     مرکز نوآوری و فناوری ابن سینا دانشگاه صنعتی امیرکبیر به منظور استقرار شرکت های دانش بنیان، واحدهای فناور رشد و پیش رشد، برخی پژوهشکده ها و آزمایشگاه های مرکزی این دانشگاه راه اندازی شده است.
     یک هکر وابسته به گروه هکری ناشناس هفته گذشته با حمله به یک سرویس میزبانی خصوصی بیش از ده هزار سایت رمزگذاری شده فعال در بخش تاریک وب که در دسترس عموم نیست را هک کرد.
     با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
     مرکز ایستگاه فضایی قشم که دومین مرکز ایستگاه فضایی کشور به شمار می‌رود با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جزیره قشم به بهره‌برداری رسید.
     سید محمود واعظی وزیر ارتباطات
     وزیر ارتباطات در پاسخ به سوالی مبنی بر انتقاداتی که برخی نسبت به راه اندازی و فعالیت شبکه ملی اطلاعات مطرح می ‌کنند تاکید کرد: شبکه ملی اطلاعات برای من نیست و آنچه در این زمینه انجام شده، مشخص است.
     با حضور وزیر ارتباطات
     اجرای فاز بلوغ شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت یازدهم اجرایی خواهد شد
     مینا سراجیان
     مدرس دانشگاه پیام نور زنجان گفت: امروزه والدین باید نسبت به آثار سوء بروز مسائل غیراخلاقی در فضای مجازی برای فرزندان‌شان آگاه باشند.
     ایرج مشگ آبادی، دبیر اجرایی همایش
     اولین همایش ملی مراکز داده، زیرساخت و سرویس‌ها به عنوان مهم‌ترین گردهمایی علمی و کاربردی در دو محور زیرساخت و سرویس برگزار می شود.
     مسئول کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران
     مسئول کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (نصر) تهران این سازمان را متولی تمام امور مرتبط با نرم‌افزار و رایانه دانست.
آدرس شرکت سازه اطلاعات سامان
شرکت سازه اطلاعات سامان
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس، خیابان وحید دستگردی (ظفر شرقی)، پلاک 215، طبقه دوم و ســوم
کد پستی: 1919814718
تلفکس : 22906448
مدیریت
فروش
پشتیبانی
شرکت سازه اطلاعات سامانکلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه اطلاعات سامان می باشد.